M.Soloninas Vilniuje ir Kaune – Rytų frontas 1941-1945
Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 69)
 • Autorius
  Įrašai
 • #34160

  Arvydas
  Keymaster

  Iš neoficialių šaltinių gauta pusiau oficiali informacija, kad M.Soloninas vėl atvyksta į Lietuvą. Šį kartą numatoma paskaita "Smegenų plovimas: Antrojo pasaulinio karo istorijos falsifikacijos". Paskaita Vilniuje vyks Vilniaus universteto Istorijos fakulteto 31 auditorijoje rugsėjo 13 d. 15 valandą, Kaune – rugsėjo 16 d. 17 val. VDU Auloje Gimnazijos g. 7.

  #36350

  eppanzer
  Participant

  Į neatsakytus klausimus vis tiek neatsakys <img loading=” title=”Smile” />

  #36352

  Arvydas
  Keymaster
  #36351

  Kaukas
  Participant

  Susinervins vėl apie automobilius paklaustas <img loading=” title=”Smile” />
  Aš tiesiog nežinau, ką jo klausti. Klausimai gausis išplėsti, reikalingos citatos be konteksto. Sudėtinga. Gyvi klausimai turi būti paprasti ir aiškūs.

  #36353

  Arvydas
  Keymaster

  Būtent aš tą ir turiumintyje – klausimai turi būti paprasti ir aiškūs. O taip suformuluoti klausimus ekspromtu būna labai sunku, todėl ir rekomenduoju klausimus pasiruošti iš anksto.
  Prognozuoju, kad paskaita bus knygos "Мозгоимение. Фальшивая история Великой войны", tad einant klausyti paskaitos labai rekomenduočiau tą knygą jei ne perskaityti, tai bent permesti akimis. Neturintys popierinio varianto (o ją mūsų knygynuose rasti labai lengva), gali peržiūrėti ją internete.[/url:34u3pk1n]

  #36354

  Rimtas
  Participant

  Paskaita Vilniuje vyks Vilniaus universteto Istorijos fakulteto 31 auditorijoje rugsėjo 13 d. 15 valandą.

  Gal žinot 31 auditorijos adresą ( gatvę, namo Nr. )? Jei pavyks ištrūkti iš darbo, galėčiau įrašyti paskaitą į diktofoną.

  #36355

  Arvydas
  Keymaster

  Universiteto 7, prie pat Prezidentūros

  #36356

  eppanzer
  Participant

  Skaitau, o interesas diskutuoti negimsta. Tiesa, dar tik penktadalį įveikiau. Šiaip gana įdomi, bet tikrai neskaityčiau visai, jei ne ši diskusija, kažko "neveža".

  #36358

  Arvydas
  Keymaster

  Pradžia ir man buvo "visai nieko", vėliau pasidarė nuobodoka, o paskutinį skyrių tik perverčiau. Noras diskutuoti atsirado perskaičius 11 skyrių apie šarvuotą techniką. Už ko konkrečiai užsikabinau? Gal vis tik pirma perskaitykit ir patys susidarykit vaizdą, o tada bus galima bendromis jėgomis "parakinėti". Gal į klausimus apie tą skyrių atsakys ir pats ponas Markas Semionovičius. 8)

  #36357

  eppanzer
  Participant

  Būtų įdomu išgirsti nuomonę apie 11-ą skyrių.

  #36349

  Arvydas
  Keymaster

  Paskaitoje Vilniuje tikrai nebūsiu, tad labai lauksiu įspūdžių iš jo.
  Norintiems užduoti klausimų ponui M.Soloninui, galiu vieną pasiūlyti. Knygų mugės metu jis sakė.
  [i:3k1j9caz]Непонятно где находится так называемый Архив Президента. До такой степени непонятно, что его нету в перечне Федеральной архивной службы Российской Федерации. Ест официальное ведомство – федеральная архивная служба, есть перечень архивов, туда входящих, Архива Президента там нету, его нет даже в телефоном справочнике Москвы.[/i:3k1j9caz]
  Galit paklausti ar ponas Markas jau surado tą [i:3k1j9caz]taip vadinamą [/i:3k1j9caz]Prezidento archyvą? Jei atsakys, kad jo vis dar nesurado, tai pasiūlykit jam pasinaudoti Rusijoje populiaria paieškos sistema yandex.ru ir į paieškos langą įvesti frazę [i:3k1j9caz]архив президента российской федерации[/i:3k1j9caz]. Prieš tai galit patys pabandyti.
  Pabandėt? Pavyko? Ir ką radot?

  #36359

  Arvydas
  Keymaster

  Taigi, paskaita Kaune praėjo sėkmingai. Ir aš ten buvau, alų midų…Na, nei alaus, nei midaus nebuvo, tik kava iš aparato. !lol Auditorija nemaža – Didžioji aūla vadinasi – žmonių susirinko netoli šimto. Iš žinomesnių A.Pociūnas iš Karo muziejaus, G.Ramoška iš aviacijos muziejaus, leidykls "Briedis" vadovas K.Mickevičius, seimūnas Patackas, kolega eppazer – Egidijus Papečkys, renginį šeimininko teisėmis vedė Vaičenonis.
  Bendras mano įspūdis – pakaita buvo nuobodoka, pavasarį Knygų mugės metu kalbėjo kur kas įdomiau. Neiškentęs uždaviau ir aš pora aštrokų klausimų. Vieną klaidą – apie nepilną citavimą apie šarvuotos kategorijas pagal techninę būklę – nors ir labai nenoromis, nors labai išsisukinėdamas, pripažino, žadėjo, kad lietuviškame knygos Mozgoimenijie leidime trūkstamą citatos vietą papildys. !shy Uždavus kitą klausimą – dėl tankų KV skaičiaus 5-je tankų divzijoje – ryškiai susinervino ir pareiškė, kad klausimas nesusijęs su paskaitos tema. !lol Teisybės dėlei pokalbio po renginio metu autoriui parodžiau dokumentus, peržiūrėjęs kuriuos jis pripažino klydęs ir pažadėjo kituose knygos "Birželio 22" leidimuose tą klaidą pataisyti. !shy

  #36360

  Kaukas
  Participant

  Sveikinu <img loading=” title=”Smile” />
  Garso įrašą padarėt?

  #36361

  Arvydas
  Keymaster

  VDU svetainėje bus visiems prieinamas ne tik garso, bet ir vaizdo įrašas

  #36362

  Arvydas
  Keymaster
Rodoma 15 įrašų - nuo 1 iki 15 (viso: 69)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.