"Raudonieji paketai", "Groza" ir kt.
2008-01-09
„Rytų frontas“ švenčia savo pirmąjį gimtadienį!
2008-02-13

„Popietė su A.Čekuoliu“, 2007.12.02

Praeitų metų gruodžio 2 d., kaip ir įprasta, buvo parodyta laida „Popietė su A. Čekuoliu“. Ši popietė išimtinai buvo skirta mūšiui dėl Maskvos aptarti. Turbūt ne paslaptis, kad laidų reklamos žada daug, o pačios laidos neretai nuvilia. Taip atsitiko ir šį kartą. Naujame straipsnyje „LTV laida „Popietė su A.Čekuoliu“, 2007.12.02. Arvydo pastabos.” kolega Arvydas bando trumpai pakomentuoti ne visai teisingus teiginius, kurie buvo išsakyti minėtos popietės metu.

3 Comments

 1. Andriuz parašė:

  Gerbiu tave kaip šio laikotarpio žinovą ir specialistą, bet pasakyk, kokio velnio reikėjo prie pat sienos sutelkti tokią įgulą. Beje puslapyje "Pobediteli" vienas Bresto įvykių liudininkas, leitenantas pasakoja apie netolies buvusį aerodromą "su daug naikintuvų, kurį vokiečių artilerija apšaudė pirmom karo minutėm"
  http://www.pobediteli.ru/

 2. Jexter parašė:

  Arvydai gal kokį puolimo žemėlapį turi? Jis labai pagyvintų straipsnį

 3. Arvydas parašė:

  viena iš detalesnių man žinomų Bresto tvirtovės gynybos schemų yra čia http://rkkaww2.armchairgeneral.com/maps/1941W/Brest/brest_rus41.JPG
  Man atrodo, kad suprasti kas joje pavaizduota galima net ir prastokai mokančiam rusų kalbą. Bet jei daug kam ji bus nesuprantama, galėsiu išversti žemėlapio "legendą", t.y. tai kas pažymėta skaitmenimis.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.