Sveiki atvykę į Antrojo pasaulinio karo istorijos mėgėjų svetainę „Rytų frontas“.

Sveiki atvykę į Antrojo pasaulinio karo istorijos mėgėjų svetainę „Rytų frontas“.

Vas 03, 2007 Komentarų: 3

Karinės tematikos svetainių lietuvių kalba yra ne viena, tačiau jos yra daugiau ar mažiau specializuotos: ginklai, kasinėjimai, nuotraukos. Jose jei ir kalbama apie Antrojo pasaulinio karo istoriją, tai rytų fronto klausimai dažniausiai būna aptariami tik prabėgomis. Taip pat tik prabėgomis karo veiksmai aptariami ir mokykliniuose istorijos vadovėliuose. O ir profesonalių istorikų, užsiiminėjančių šia tema, Lietuvoje praktiškai nėra. Todėl šiuo projektu bandysime bent šiek tiek užpildyti šią istorinių žinių spragą ir pateikti galimai daugiau informacijos lietuvių kalba – verstinės ir originalių tekstų – apie šį Antrojo pasaulinio karo istorijos etapą.

Įspėjimas profesionaliems istorikams! Ši svetainė sukurta istorijos mėgėjų laisvalaikiu kaip HOBIS. Čia talpinama svetainės autorių nuožiūra parinkta medžiaga. Autoriai neprisiima jokios atsakomybės už šios medžiagos panaudojimo pasėkmes.

Bet koks svetainėje patalpintos medžiagos naudojimas galimas tik su nuoroda į svetainę.

Be kategorijos

Apie autorių

Stultum est timere quod vitare non potes.

Šiame puslapyje komentarų: 3

  1. Rusas says:

    Pagaliau bent viena svetainė užsiims Rytų frontu, nes tai pagrindinis frontas per visą Antrąjį pasaulinį karą. Tikiuosi čia bus daug rašoma šia tema ir mažai apie kitą. Ta prasme, kad bus rašoma apie SSRS vaidmenį ir aplamai apie SSRS. Nes kituose saituose kur esu užserigistravęs, ten daugiausia apie vokiečius rašoma. Apie SSRS ten vengiama kalbėti. P.S.Turiu omeny lietuviškuose saituose.

  2. Andriuz says:

    Šiame forume nei SSRS, nei nacių Vokietija nėra šlovinama, tiesiog stengiamasi objektyviai diskutuoti. Nei viena, nei kita pusė nėra palaikoma. Beje ruošiu medžiagą apie "Nemersdorf" (Nemirkiemį) 1944m.

  3. Rusas says:

    O ar aš sakiau, kad čia bus kas nors šlovinamas?

Komentuoti

Jūs turėtumėte prisijungti , jei nori pakomentuoti.